Blog

Fotoğrafçılar için Photoshop ve Lightroom (Nezihi Gözen)

item image
 Buy

Price: 59.99 $

Merhaba, ben Nezihi Gözen yaklaşık 2009 yılından bu yana reklam sektöründe içerik üreticisi olarak yer alıyorum. Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum, ayrıca açık öğretim fakültesi Sinema ve Televizyon öğrencisiyim. Ayrıca ALTINBAŞ Üniversitesi Dijital Pazarlama bölümü mezunuyum. İstanbul’ da yaşıyorum.

UDEMY üstünden öğrendiğim ve bildiğim ne varsa sizlere anlatmaya çalışıyorum.

Özellikle fotoğraf düzenlemeye yeni başlamış ve hiçbir öngörüsü olmayan kişiler için tasarladığım bu eğitimde bilgisayarı yeni açıp sıfırdan bu programlar ile gerçekçi fotoğraf düzenlemeleri yapabileceksiniz. Hazırsanız hadi hep birlikte başlayalım

Dijital fotoğrafçılığın en önemli unsurlarından biri olan fotoğraf nasıl düzenlenir Nezihi Gözen ile Photoshop ve Lightroom üstünden öğreniyoruz. Bir manzara fotoğrafını baştan sona Photosop ve Lightroom ile nasıl düzenleyeceğinizi sizlere öğreteceğim. Temel düzeyde Photoshop ya da Lightroom öğrenmek için benim takip etmeyi unutmayın. Sizler için ücretli ve ücretsiz olarak eğitimler vermeye bu kanaldan da devam edeceğim. Lütfen görüşlerinizi benimle paylaşmayı unutmayın. Bu eğitim ile sizlerde fotoğraf düzenlemeyi tüm detayları ile hızlıca öğrenebileceksiniz.

Sırası ile Lightroom nedir, nasıl kullanılır?

Lightroom un avantajları nelerdir, Photoshop ile senkronize nasıl kullanılır? Bir fotoğraf hem Lightroom hem de Photoshop da nasıl kullanılır tüm detayları bu eğitimde öğreneceksiniz.

Dijital çağda fotoğrafın iyice herkese ulaşabildiği bir çağda görsel alanda kendinizi geliştirmek için bilmeniz gereken en önemli iki uygulama olan Lightroom ve Photoshop ile baştan sona fotoğraflarınızda düzenleme yapmayı öğrenebilirsiniz.